KONCERTY

2017                       2018                                          

18.04.2017  - Levoča- Radnica 15.00h

04.05.2017  - Košice 19.00h

06.05.2017  - Kraków, Poľsko   13.00h

13.05.2017  - Bardejov-Vinbarg

26.05.2017  - Benef.koncert KNB 18.00h

02.07.2017  - Blatnice pod Sv. Antonínkem

05.07.2017  - Cyr.Met.slávnosti, Bardejov 

15.07.2017  - Levoča OFS

15.07.2017  - Gaboltov

19.08.2017  - SVDB BJ

01.09.2017  -  Bardejov - Farský deň

02.09.2017  -  Prešov - Delňa

03.09.2017  -  Levoča

07.09.2017  - Frankfurt nad Mohanom

07.10.2017  - SVDB BJ

04.11.2017   - Bardejov SVDB

15.12.2017  - Vianočné trhy Bardejov

15.12.2017  - Stará Ľubovňa

16.12.2017  - Madunice

17.12.2017  - Kostoľany nad Hornádom

26.12.2017  - Kežmarok

27.12.2017  - Hervartov

28.12.2017  - Proč

29.12.2017  - Koprivnica

30.12.2017  - Žakovce

05.01.2018  - Výročný koncert /Bazilika BJ/

07.01.2018  - Brezovica

18.03.2018  - Dlhá Lúka KC

25.03.2018  - Vinbarg KC

07.04.2018  - VNB SVDB

12.05.2018  - SVDB MuRa

25.05.2018  - Uzovské Pekľany /Noc kostolov/

26.05.2018  - SVDB Pušovce

03.06.2018  - Sveržov /14.00hod/

08.06.2018  - Svidník

09.06.2018  - SVDB BJ

16.06.2018  - Šuňava

30.06.2018  -  Plzeň/CZ/

01.07.2018  -  Ostrov Nad Ohří /CZ/

21.07.2018  -  Gaboltov /HK/

16.08.2018  -  Solivar na Hrádku /HK/

29.07.2018  -  Abrahámovce

26.08.2018  -  Bardejovský Jarmok

28.08.2018  -  Levoča

01.09.2018  -  Ľubotice                                        

10.10.2018  -  Šuňava

16.10.2018  -  Nitra

22.10.2018  -  Košice HK

28.10.2018  -  B.N.Ves

03.11.2018  -  Bardejov SVDB

02.12.2018  -  LČK 

09.12.2018  - Výročný koncert ŠH Bardejov

18.12.2018  - Prešov /Divadlo J.Záborského/

21.12.2018  - Vianočné trhy BJ

28.12.2018  - Hervartov

30.12.2018  - Lúčka

       2019

01.01.2019  - Podhorany

19.01.2019  -  Bratislava - Vajnory

02.03.2019  -  Suburbium BJ

23.03.2019  -  DSM Bartošovce

31.03.2019  -  KC VNB

06.04.2019  -  Nitra ADSM

07.04.2019  -  Banská Bystrica

22-26.4.2019 - Rím, Vatikán, Assisi

27.04.2019  -  ADSM Sabinov

28.04.2019  -  HK Bardejov

15.05.2019  -  Sveržov

26.05.2019  -  Košice 

15.06.2019  -  Šuňava

21.09.2019  -  Hervartov SVDB

28.09.2019  -  B.Bystrica HP

08.10.2019  -  Prešov DJZ

12.10.2019  -  Bardejov VNBRG 

25.10.2019  -  STŽBJ

08.12.2019  -  Drienovská N.Ves

14.12.2019  -  Kostoľany nad Hornádom

 

       2020

18.01.2020  -  Katka a Robo

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now